Kartki

Rustykalnie

Ostatnio posiedziałam trochę w tematach rustykalnych. Kiedy zobaczyłam przepiękne papiery od UHK Gallery z kolekcji Avonela przypominające starą tapetę z domku na wsi, od razu wiedziałam co z nimi zrobić! Powstały dwie bliźniacze kartki, które chciałam aby kojarzyły się z latem na wsi, ciepłym wiatrem, łąką i dzierganymi serwetkami. Lubisz takie klimaty? O to efekty mojej pracy:

1

3 4

11

22 33

A oto narzędzia, którymi się posłużyłam do wykonania tych dwóch prac:

zz2

Do tworzenia kwiatów niezawodnie służą mi te dwa dziurkacze na powyższym zdjęciu od DpCraft. Stempel z napisem „Dla Ciebie” sprawił, że kartka może być podarowana na wiele różnych okazji, dla przyjaciółki, mamy itp. Tuszem Distress w kolorze ground espresso (fajny chłodny brąz, takiego właśnie szukałam) postarzyłam brzegi arkusza, który jest przewidziany na wpisanie życzeń, aby pasował do charakteru pracy. Użyłam jeszcze wykrojnika z motywem serwetki, którego tutaj nie ma na zdjęciu od Joy Crafts, aby dodał nieco „sielskości” moim kartkom ;P

Jeżeli kartka Ci się podoba i masz osobę, którą chciałbyś/abyś nią obdarować, możesz ją nabyć w moim sklepiku 🙂 Kliknij w zakładkę „Sklep” na górze strony, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Zapraszam, Cię również na mój fanpejdż (zakładka „Facebook” na górze strony), gdzie możesz znaleźć więcej moich prac i być na bieżąco z tym co robię!

Jak Ci się podoba taka tematyka? Zestawienia kolorystyczne? Koniecznie daj mi znać! 🙂

Pozdrawiam i życzę wielu jesiennych inspiracji!

tyyt

Dodaj komentarz