Inne

Ptasi planner na maj – do druku

planner na maj

Pewnie nie będę bardzo odkrywcza jeżeli napiszę, że nie wiem kiedy minął mi kwiecień? To stało się tak szybko! Komu czas obecnie nie pędzi, znacie taką osobę? Ja chyba nie 😀 Wydaje mi się, że dosłownie chwilę temu projektowałam dla Was planner na kwiecień, a tu już przyszło mi tworzyć kolejny.

Od tego miesiąca zdecydowałam, ze plannery będą tylko i wyłącznie z motywami ptasimi, ponieważ obecnie pracuję nad ujednoliceniem i budową marki. Powoli uczę się minimalizmu. Nie jest to dla mnie łatwe, bo zawsze chcę łapać kilka srók z ogon, a jak wiecie z takiego działania mało co zazwyczaj wychodzi. Także ujednolicam tematykę plannerów do jednej. A tak poza tym to kto nie kocha tych słodkich pierzastych stworzeń? Dodają życia każdemu drzewu, a ich śpiew umila każde wyjście na dwór, z a co szczególnie uwielbiam wiosnę. W kolejnych miesiącach możecie dawać mi propozycje jakie ptaszory chcielibyście zobaczyć na następnych plannerach.

Planner na maj powstał bardzo spontanicznie, bo w zasadzie ze szkiców, których nie miałam zamiaru użyć w projekcie. Zaskoczyło mnie natomiast, że tak pozytywnie na szkice zareagowaliście, jest mi bardzo miło <3 Dlatego postanowiłam udostępnić je Wam w postaci plannera dzięki czemu każdy z Was może je wydrukować i mieć u siebie w domu.

Jak zwykle króciutko przypominam o tym jak używać plannera:

 • Pobierz planner klikając tutaj
 • Wydrukuj planner na grubszym papierze, dzięki czemu będzie ładniej wyglądał i będzie się lepiej nadawał do pisania po nim różnego rodzaju mazakami, zakreślaczami itp. Najlepiej zrobić to na najwyższej jakości ustawieniach w drukarce, ponieważ planner będzie wyraźniejszy, a kontrast między bielą a czernią większy.
 • Wpisz różne sprawy na każdy dzień, a w notatkach wpisz dodatkowe rzeczy o których musisz pamiętać lub ustal priorytety
 • Planner miej zawsze w widocznym miejscu abyś mógł/mogła do niego zerkać kiedy tylko jest to potrzebne.

 


Jak podoba Ci się taki „szkicowy” planner? Ja mykam zapisać swój, a Tobie życzę udanego weekendu i dni wolnych, które są przed nami 🙂

4 komentarze

 • Reply

  toukie

  30 kwietnia 2018

  Piękny!! Muszę go wydrukować.

  Pozdrawiam,
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

 • Reply

  Ciekawska Magdalena

  28 kwietnia 2018

  Ojej ale słodkie nie da się go nie kochać

 • Reply

  Jest Jeden Świat

  28 kwietnia 2018

  Pomoże usystematyzować miesiąc.

 • Reply

  Jest Jeden Świat

  28 kwietnia 2018

  No i pięknie, teraz już o niczym nie zapomnę!

Dodaj komentarz