O mnie

Jestem absolwentką szkoły plastycznej. Rysowanie i malowanie, to było coś co zawsze kochałam robić. Uwielbiam klasyczne dziedziny sztuki, jak właśnie rysunek i malarstwo, a także rzeźbę – ale zajmuję się również grafiką komputerową, a od jakiegoś czasu siedzę głównie w rękodziele. Decoupage, soutache, a teraz przede wszystkim scrapbooking, nie są mi obce! Jest wielką przyjemnością tworzyć przedmioty, które towarzyszą ludziom w tak ważnych chwilach jak np. śluby. Jestem z tego dumna!

1
Interesuje mnie wszystko, co piękne i nietuzinkowe. Uwielbiam książki i filmy science-fiction oraz papugi, krokodyle i humbaki! Hmm… to trochę dziwne zestawienie… ;D. Wszystko co turkusowe niesamowicie cieszy moje oczy. Dobra herbata nigdy nie jest zła, a jeżeli mam wybierać gdzie spędzę wakacje, to zawsze wybiorę morze.

Cały czas zgłębiam wiedzę w związku z szeroko pojętym zdrowiem. Jestem entuzjastką zdrowego stylu życia, odżywiania, sportu, kuracji ziołowych (ziołolecznictwo) i higienicznego trybu życia.

Od Jakiś 10 lat interesuję się kosmetyką w tym od 8 lat kosmetykami naturalnymi. Składy kosmetyków, składniki aktywne, oraz tworzenie własnych receptur nie jest mi obce! Jestem włoso i cero – maniaczką 😉 Uwielbiam testować nowe produkty i sprawdzać różne receptury. Z chęcią korzystam z naturalnych i domowych sposobów na pielęgnację.

Jestem typem myśliciela – lubię marzyć, tworzyć i wyobrażać sobie różne rzeczy ale jeżeli chodzi o wiedzę, to twardo stąpam po ziemi. Nie zadowalam się powierzchownymi faktami tylko zawsze zajadę pytania: Dlaczego? Dlaczego coś tak funkcjonuje, działa, dzieję się? Co leży u podstaw danego zjawiska?

Nie lubię natomiast zimna i małej ilości słońca zimą. Panicznie boję się pająków. Nie cierpię zestawienia różu z czerwienią, to boli w oczy x.x. Mam alergię na imbir, cynamon i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy. Aha! I jestem od ponad pięciu lat szczęśliwą żoną mojego męża 🙂 

6

Wiele osób ma również opory przed zostawianiem komentarzy na blogach – wyzbądź się ich! Każdy komentarz jest dla mnie cenny i z chęcią je czytam. Jedyne o co proszę to by były one przyprawione szacunkiem i życzliwością wobec mojej osoby a także wszystkich czytelników, którzy tutaj zaglądają 🙂
Ps. Wszystkie zdjęcia na moim blogu są mojego autorstwa, chyba że zaznaczyłam inaczej. Dlatego proszę o niekopiowanie ich bez mojej zgody. Jeżeli są Ci do czegoś potrzebne, zawsze możesz zapytać 🙂

A więc, rozgość się, weź swój ulubiony kubek herbaty (może też być wino) i baw się dobrze!