Inne

Planner na Styczeń

Witaj w roku 2018 🙂

Też tak masz, że jak już nauczysz się zapisywać datę z właściwym rokiem, to przychodzi nagle nowy i znów musisz uczyć się tego od nowa? To prawie jak ze zmianą nazwiska 😀

Grudzień był dla mnie miesiącem odpoczynku i lekkiego zwolnienia obrotów, dzięki temu naładowałam baterie i mogę od stycznia startować z projektami pełna zapału do pracy. Jak u Ciebie wyglądał ten miesiąc? Jestem ciekawa czy masz jakiś duży cel do zrealizowania na ten rok? U mnie będzie się działo ale jeszcze nie powiem co! Mam tylko nadzieję, że będzie to dobra decyzja, wszakże takich wyborów nie dokonuje się codziennie. Mogę tylko podpowiedzieć, że będzie on związany z moją twórczością. Jeżeli jeszcze nie wiesz co tworzę, to koniecznie zajrzyj na mojego Instagrama.

Jeżeli nie wiesz jak zabrać się do realizaji celów jakie postanowiłeś/aś sobie osiągnąć, przygotowałam dla Ciebie posta w którym piszę jak to robić. Jeśli natomiast dopiero zaczynasz planować lub masz wątpliwości czy w ogóle warto to robić przeczytaj o 5 powodach dlaczego warto planować i stawiać sobie cele.

Jestem przekonana, że do tego wszystkiego przyda Ci się mój planner, który przygotowałam na ten miesiąc. Zawsze staram się aby wyglądał atrakcyjnie. Możesz go pokolorować lub zostawić w wersji surowej. W tym miesiącu na tapetę poszły sowy, no cóż poradzę, że tak uwielbiam te stworzenia <3<3<3 Planner powstał na podstawie mojego szkicu:

Jak Ci się podoba? Na styczeń i luty postanowiłam pobyć w leśnych klimatach, bo uznałam, że świetnie one pasują na zimowe miesiące. Może w lutym masz jakiś pomysł na leśny motyw?  Z chęcią wezmę Twoje sugestie pod wzgląd 🙂 Plannerek do pobrania w całości prezentuje się tak:

Możesz go pobrać klikając TUTAJ Pamiętaj, że jeżeli skorzystasz z plannerka możesz mu zrobić zdjęcie i oznaczyć mnie na instagramie, uwielbiam oglądać jak korzystacie z moich plannerów <3


Pozdrawiam i życzę udanego miesiąca!

5 komentarzy

Dodaj komentarz