Motywacja, Plannery

Planner na Marzec

To już trzeci planner w tym roku 🙂 Chyba każdy już ma dosyć tej zimy dlatego postanowiłam, że planner w tym miesiącu będzie już totalnie wiosenny tak na przekór pogodzie 🙂 Też tak bardzo jak ja tęsknisz za wiosną? To na co szczególnie czekam, to ciepłe promienie słońca, śpiew ptaków o poranku i zrzucenie z siebie grubych ubrań.

Uważam, że na przyciągnięcie wiosny nie ma nic lepszego jak otoczenie się pięknymi kwiatami. Wzór, grafika jaką zaprojektowałam jest wręcz idealna na tę porę roku – duuużo kwiatów w akompaniamencie śpiewającego ptaka. Brzmi wiosennie? Planner wręcz się prosi się o kolor!! Nadaj mu własny styl a kwiatom piękne barwy i baw się dobrze 🙂 Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż dobry plan aby ruszyć w wiosnę z impetem i wybudzić się z zimowego letargu.

Miesięczny kalendarz jest świetny dla każdego – dla ucznia, studenta, czy osoby pracującej – masz wszystko w jednym miejscu! Bardzo lubię mieć podgląd na cały miesiąc. Może wisieć, w sypialni, biurze, kuchni, gdzie tylko chcesz i tam gdzie jest Ci najbardziej potrzebny, Twój osobisty lub dla całej rodziny.

Pobierz planner na marzec 2018 za darmo tutaj.


Tęsknisz za wiosną? Jakie masz plany na ten miesiąc?

Dodaj komentarz