Inne, Moje prace, Zrób to sam

Mini plakaty do druku – odmień swój Instagram!

mini plakaty do druku

Uwielbiam zdjęcia typu flatlays. Ponieważ posługuję się „Ptasią” ksywką, to myślę, że zdjęcia „z lotu ptaka” nieźle wpisują się w koncepcję mojej nazwy oraz stylistyki, którą buduję wokół bloga czy instagramu. Zdjęcia tego typu są świetne kiedy chcesz pokazać kawałek swojej codzienności – kawa, książka i te sprawy. Jeżeli prowadzisz konto związane z modą możesz pokazać swój OOTD układając ubrania na płasko np. na swoim łóżku. W ten sposób lubię też robić zdjęcia ukazujące moją pracę, mój artystyczny nieład lub to co obecnie znajduje się na moim biurku. Kompozycje mogą być ułożone jak „od linijki” lub chaotyczne. Od jakiegoś czasu moją szczególną uwagę przyciągnęły zdjęcia na których znajdują się urocze karteczki jakby mini plakaty z  krótkimi hasłami napisanymi pięknym fontem. Jeżeli bawisz się w kaligrafię lub tzw handlettering, z powodzeniem takie karteczki możesz stworzyć sam. Ja postanowiłam zaprojektować takie mini plakaty, pocztówki? (istnieje na to jakaś konkretna nazwa?) dla siebie, a moim projektem dziele się również z Tobą!

Mini plakaty – jak użyć?

Zaprojektowałam sześć różnych plakatów z uniwersalnymi hasłami. Będą idealnie pasować do lifestylowych fotografii z lotu ptaka ale jestem przekonana, że znajdziesz też wiele innych kreatywnych zastosowań. Świetnie będą wyglądać również oprawione w ramkę.

Pobierz link do plakatów klikając tutaj. Następnie wydrukuj plik najlepiej na grubszym papierze. Może być blok techniczny lub papier wizytówkowy. Dzięki temu plakaciki będą się ładniej prezentować i nie zniszczą się tak szybko.

Mini plakaty do druku


Który napis jest Twoim ulubionym? Daj znać w komentarzu jestem ciekawa! Jeżeli mini plakatów w którymś ze swoich postów na instagramie oznacz mnie @moonbird.pl chętnie obejrzę i skomentuję Twoje zdjęcie <3 Komuś z Twoich znajomych mógłby się spodobać ten post? – Podaj go dalej 🙂
Pozdrawiam! :*

Dodaj komentarz